backgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 2.C

Hurá, máme to za sebou! Přeji krásné prázdniny!

Hrašová Lucie

Velká pochvala patří všem žákům, kteří se zúčastnili školy v přírodě!

Hrašová Lucie

Nedočkavě, ale přeci jen jsme se dočkali!

Dnešní den byl ve znamení pohody a klidu. Do třídy jsme každý donesl cukroví a dárečky pod stromeček, které jsme si rozdali a rozbalili. Cukroví jsme ochutnávali tak dluho, dokud nezbyly prázdné talíře. S dětmi jsme si během dne také zahrály hry, vyráběly a kreslily.

Přejeme Vám za celou 2. C Veselé Vánoce a šťastný Nový rok!

2. C

Dnes jsme vyrazili do ekocentra Paleta, kde na nás čekala domácí zvířátka. Některé děti všechna zvířátka znala a některé děti se setkaly například s činčilou nebo zmijí červenou poprvé. Všechna zvířátka jsme si mohli pohladit, pochovat a pohrát si s nimi. Dozvěděli jsme se, jak se o taková zvířátka musíme starat, pokud bychom je chtěli domů. Moc se nám výlet líbil!

Chladnější počasí přivítalo žáky Benešovky na podzimním soustředění na Jívce. Ničemu to však nevadilo, protože děti denně sportovaly a věnovaly se i svým hrátkám. V budově bylo krásné teplo a nic nám nescházelo. Velmi atraktivní byl vnitřní bazén, kde se děti po celém dnu krásně vyřádily. Ve středu  zažily také velmi poutavé vyprávění o bizonech a životě indiánů. Bonusem se staly vycházky do lesa a sbírání hub, kterých tu bylo jak naseto. Všem se soustředění líbilo a nikomu se nechtělo domů.

Lacová, Hrašová

Návštěva Tonga v Hradci Králové proběhla dle dětských představ!

Společně se 3. A jsme se vydali na výlet do Tonga. Děti prožily den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších opičáren na atrakcích, které představují ostrovy či mořský svět. Za jediné dopoledne jsme tak společně uskutečnili dobrodružnou cestu oceánem. Děti se vracely z Tonga nadšené a šťastné!

Hrašová Lucie

Dnes jsme se konečně dočkali!

Dlouho připravovaná a očekávaná akce byla tu - Pasování na čtenáře! Děti si na tuto akci připravily pro Krále Vendelína pohádku O veliké řepě, kterou zahrály na výbornou! Králi i všem přítomným se představení i celá akce moc líbila. Král poté, každého jednotlivě, mečem pasoval na rytíře a rytířky krásného slova a každému daroval knihu Lapálie v Lampálii. Děti se moc těší, až si ji budou moci přečíst. Také doufám, společně s králem Vendelínem, že po přečtení této knížky budou děti pokračovat ve čtení mnoha dalších knih.

Hrašová Lucie

Děti ze třetí a první třídy se letos zúčastnily letního soustředění na Modrokamence. Dá se říci, že harcovníci a prvňáčci poprvé okusili sportovní disciplíny a různé aktivity za krásného počasí, které nás provázelo celý týden. Nejvíce her si děti užily v lese, kde také stavěly domečky a bungry. Spokojenost byla s jídlem, výletem do Janských Lázní a závěrečnou stezkou odvahy. Všem se soustředění moc líbilo. Gratuluji také prvňáčkům za sportovní výkony a děkuji i třeťáčkům za pomoc a podporu.

Lacová, Hrašová

Dnes jsme vyšli vstříc, pro někoho novému, dobrodružství!

Vyrazili jsme na výletní loď Arnošt, s kterou jsme pluli z přístaviště za Tipsport arénou. Plavba trvala devadesát minut. V průběhu plavby jsme měli možnost osvěžit se výbornou zmrzlinou. Výlet jsme si užili a všem se moc líbil. Příští dobrodružství nás čeká už ve čtvrtek, 1. 6. 2017, kdy zažijeme sportovní dětský den. Těšíme se!

Hrašová Lucie