backgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

I. stupeň

Včera se za velmi nepříznivého deštivého a chladného počasí  konal další běžecký závod PARDUBICKÁ DEVÍTKA. Byly přihlášeny 2 štafety - za první stupeň ze třídy 4.A  Klára Hasová, Nella Raušová, Beáta Bartoníčková a za druhý stupeň ze třídy 6.A  Tereza Puchernová, Anežka Sádovská a Jáchym Sádovský. Druhostupňová štafeta se umístila na 3. místě. Lidový běh za naši školu absolvovalo 28 "odvážných" běžců. Děkujeme všem zúčastněným dětem i rodičům za jejich výkony a těšíme se příště!  /Z.S./

Od 2. pololetí mají žáci 1. stupně možnost trávit každou středu velkou přestávku venku v areálu školy. Zájemci se po 2. vyučovací hodině sejdou v šatnách, pedagogický dohled bude zajištěn. Žáci budou informováni svými třídními učiteli a to prostřednictvím letáčků vyvěšených ve třídách.

Účast je dobrovolná.

Na první venkovní přestávku se těšíme ve středu 3. 2. 2016

V rámci Výzvy 56 "shadowing" jsme na začátku listopadu odcestovali do Švédska. Celý týden jsme strávili v Linkopingu (ve městě o málo větším než jsou Pardubice) ve státní škole, kde jsme sledovali nejen výuku anglického jazyka. Byla to velmi inspirativní návštěva propojená setkáním s příjemnými lidmi. Měli jsme možnost porovnání českého a švédského školství. Navázání kontaktu se může stát pozitivní inspirací pro výuku AJ  a všeobecný rozhled našich žáků.

HT + MH

Vážení rodiče,

z důvodů nedodání objednávky mlíček začínáme s výdejem ve čtvrtek 8.10.2015. Žáci dostanou dvě mlíčka.

Děkuji za pochopení.

Hana Tesařová

Děkujeme všem dětem a rodičům za hojnou účast na letošním ročníku MALÉ PARDUBICKÉ! Počasí přálo, atmosféra úžasná, výkony i snaha skvělé!!! Těšíme se za rok!!!!!! /k.p.s.t./

Startovné 50,- Kč není povinné. Pokud však startovné zaplatíte na místě, obdržíte kvalitní triko značky Mizuno (viz foto). Na přihlášky prostřednictvím školy uveďte, zda budete nebo nebudete platit startovné. My připravíme dva seznamy. Prezence bude na místě od 16.15 hodin.

Musilová Zuzana

V pondělí se konala na Pernštýnském náměstí velká akce EON CITY. Dvojice chlapců a dívek z prvního stupně soutěžily v minifotbalu proti ostatním pěti školám. Naše škola hrála v červených dresech, postoupila do semifinále a po urputných bojích s přehledem zvítězila. Za první místo žáci získali pohár s diplomem a 10 fotbalových míčů. Všem zúčastněným gratulujeme. Další fotografie si můžete prohlédnout na www.klickevzdelani.cz/eon. učA, Lacová

V sobotu 12. 10. 2013 se na Perštýnském náměstí uskuteční  Běh naděje se zaměřením na boj proti rakovině. Kdo má zájem se této humanitární akce zúčastnit, najde bližší infomace v příloze.