backgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 4.A

Dne 14.4.2018 se uskutečnil Lidový běh Vaňka Vaňhy jako součást Pardubického vinařského půlmaratonu. Běhu se zúčastnilo kromě veřejnosti 17 škol. Z celkového počtu jsme skončili na krásném 6.místě, obdrželi jsme drobné ceny, v cíli se všichni radovai ze zasloužené medaile. Na prvním místě se mezi školami  umístila Základní škola Polabiny I.

Všem běžcům i chodcům děkujeme za účast a těšíme se na dalším běhu Pardubická devítka, který se uskuteční dne 25.4.2018. Bližši info zašlou třídní učitelé.

Těšíme se na vás a běhu zdar :-)

Již počtvrté se slaví v naší třídě 4.A velikonoční svátky. Děvčátka sice brblají, že budou vyšlehány, ale nakonec jsou rádi a poctivě pro chlapce chystají sladkou koledu a vajíčka. Na nikoho nezapomínají. Chlapci zase zajistí, že děvčata budou krásná, svěží a plná energie i s paní učitelkou. Všem přeji krásné velikonoční svátky a plno vykoledovaných vajíček.

Lacová

Zimní období s sebou přináší mnoho různých sportů. Lyžařský výcvik máme za sebou a dopadl úžasně. Děti zvládly sjezdovky i běžky bez problému. Dalším zimním sportem je bruslení. Každým rokem se děti zdokonalují a ve 4. třídě nemá nikdo problém zvládnout ledovou plochu, kde si užívají svých radovánek. Podívejte se jak jsme zakončili letošní sezónu.

Lacová

Jako každý rok se opět setkáváme s ukázkami exotického ovoce, které se již dováží i k nám. Ne všichni ochutnáváme tyto různé druhy. Zájem dětí byl velký, každý si ochutnal jednotlivé druhy např. manga, hrušek, jablek a dalších.

Lacová

Krásné vánoce, štěstí a zdraví přeje dětem i rodičům paní učitelka. Dnes jsme si to moc užívali a bylo to fajn. Pěkný vánoční koncert nám také připravil Martin, Mareček, dále  Dorotka, Anetka B., Anetka H. Moc děkujeme. Děti se těšily z dárků spolu s paní učitelkou. Ostatně se můžete podívat na fotografie.

Lacová

Vánoce jsou krásné svátky nejen s dárky, ale i mnoha vánočními turnaji ve sportu. Naši chlapci si pod stromeček nadělili perfektní sportovní dárek ve florbalu. Na Dukle v hale hrálo 8 družstev z jednotlivých škol. Chlapci porazili družstva ve své skupině, v semifinále a ve finále nastoupili proti družstvu Dubiny. Zápas byl perfektní, plný napětí do poslední minuty. Naši vyhráli i finálový zápas a vystoupili na stupeň vítězů. Patří jim velké poděkování a gratulace. Kluci, jen tak dál.

Lacová

Zaplavat 50m zvoleným stylem a pak ve štafetě ještě uplavat 50m, to všechno čekalo na naše plavce dnes 6.11. v pardubickém bazénu. Šestičlenné družstvo děvčat ve složení Targošová, Teclová, Tesařová, Dernerová, Brandýská a Helvichová svým výborným výkonem vybojovalo druhé místo. Za naše chlapce nastoupilo družstvo složené z žáků prvního a druhého stupně -  Moravec, Novosad, Jožák Rob, Targoš a Burda. I jim se podařilo vylovit z bazénu stříbrné medaile. Za nejlepší ZŠ Studánka jsme byli my- Benešovka. Děkuji za výborné výkony a skvělé umístění.

PaaZ

V úterý dopoledne se uskutečnilo velké florbalové utkání mezi 10 školami prvního stupně pardubického okresu. Naši hoši byli plni očekávání a bojovnosti při každé hře. Ve své skupině pěti družstev byli jasnými vítězi. V semifinále se však přestalo dařit a svůj zápas prohráli o jediný gól. Do finále nastoupili proti družstvu Polabiny1. Toto utkání vyhráli a obsadili krásné třetí místo. Radost a medaile byly odměnou za jejich svědomitou hru. Všem chlapcům gratuluji.