Třída 5.B

Dobrý den,

v příloze Vám zasílám nabídku na Podzimní sportovní kemp.

E.K.

Do finále KP družstev přípravek se letos probojovali pouze chlapci. Byli ve složení Dominik Kučera, Sebastian Pařízek, Matěj Lýr, Šimon Lazarák, Michal Němec, Martin Nekut a Jan Benda. Závody se konaly ve Svitavách za poměrně chladného počasí. Domů jsme se vraceli spokojeni, družstvo obsadilo v krajském kole krásné 2.místo.

Blahopřejeme :)

P.K.

Prodloužené prázdniny strávit na Jívce bylo moc fajn. Počasí přálo ke sportovním aktivitám, které jsme proložili výletem do měděného dolu Bohumír. Turnaje mezi družstvy probíhaly s velkým nasazením a chutí si vše užít. Nádherný začátek školního roku. :-)

Takže NA POHODU S ÚSMĚVEM. :-)

MH + EK

Termín podzimního soustředění je 4. 9. - 8. 9. 2017. Veškeré informace - seznam věcí, PLATBA - najdete v příloze. Platbu zasílejte na ÚČET TŘÍDY!!!

MH + EK

Dobrý den,

v příloze najdete pokyny k jarnímu soustředění.

MH, EK

Včera se za velmi nepříznivého deštivého a chladného počasí  konal další běžecký závod PARDUBICKÁ DEVÍTKA. Byly přihlášeny 2 štafety - za první stupeň ze třídy 4.A  Klára Hasová, Nella Raušová, Beáta Bartoníčková a za druhý stupeň ze třídy 6.A  Tereza Puchernová, Anežka Sádovská a Jáchym Sádovský. Druhostupňová štafeta se umístila na 3. místě. Lidový běh za naši školu absolvovalo 28 "odvážných" běžců. Děkujeme všem zúčastněným dětem i rodičům za jejich výkony a těšíme se příště!  /Z.S./

47. ročník Ligy škol v orientačním běhu skončil pro naši školu velice úspěšně. Všechna čtyři kola jsme vyhráli a celkově tím obsadili první místo z jedenácti škol. Našimi nejúspěšnějšími závodníky byli Marek Kadaně z 3.A, který obsadil 2. místo v kategorii H10,  Klára Haasová (1. místo) - 4.A a Kateřina Švíglerová (3. místo) - 4.B obě v kategorii D10. Filip Haas ze 6.A byl vítězem kategorie H12 a Bára Pušová z 8.A čtvrtá v kategorii D14.

Nejen vítězům, ale samozřejmě všem našim orientačním běžcům děkujeme za početnou účast, krásné osobní výsledky a chuť proběhnout se s mapou po lese.

PaaZ

Jako každý rok, tak i letos se Benešovka zúčastnila mezinárodní matematické soutěže Matematický klokan. Soutěž se konala jako v řadě dalších zemí v pátek 19. 3. a celkem se jí u nás zúčastnilo 290 žáků.

1. Bořek Pavel 9. B

V okresním srovnání je potřeba vyzdvihnout zejména účastníky mladších kategorií, rozhodně se neztratili.

Anna Kašparová 6. – 8. místo, Barbora Chaloupková 20. – 23. místo a David Chaloupka 23. – 27. místo.

Všem účastníkům děkuji za účast a vítězům ze srdce blahopřeji. HD

Pohádkové počasí na nás čekalo v Olešnici v Orlických horách a doprovázelo nás celý týden. Užili jsme si sjezdování, běžkování i bobování. Večery nám zpestřily přednášky záchranáře a horolezce. Poslední večer nechyběla ani diskotéka :-)

Těšíme se na další zimu :-)

4. A + 4. B

Čtvrteční odpoledne před začátkem prázdnin děti strávily ve škole. Divíte se? My ne. Připravily si nádherné texty na školní kolo recitační soutěže a chtěly se o ně podělit s ostatními. Všichni jsme si to moc moc moc užili. Navzájem jsme se poznali a obohatili. :-)