backgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 5.B

Dne 14.4.2018 se uskutečnil Lidový běh Vaňka Vaňhy jako součást Pardubického vinařského půlmaratonu. Běhu se zúčastnilo kromě veřejnosti 17 škol. Z celkového počtu jsme skončili na krásném 6.místě, obdrželi jsme drobné ceny, v cíli se všichni radovai ze zasloužené medaile. Na prvním místě se mezi školami  umístila Základní škola Polabiny I.

Všem běžcům i chodcům děkujeme za účast a těšíme se na dalším běhu Pardubická devítka, který se uskuteční dne 25.4.2018. Bližši info zašlou třídní učitelé.

Těšíme se na vás a běhu zdar :-)

Dobrý den,

v příloze zasíláme informace o lyžařském výcviku. Děti obdrží tiskopisy v papírové podobě, v případě potřeby je najdete na webových stránkách naší školy - dokumenty ke stažení.

Přejeme Vám krásné a pohodové svátky vánoční :-)

M + E

Vánoce jsou krásné svátky nejen s dárky, ale i mnoha vánočními turnaji ve sportu. Naši chlapci si pod stromeček nadělili perfektní sportovní dárek ve florbalu. Na Dukle v hale hrálo 8 družstev z jednotlivých škol. Chlapci porazili družstva ve své skupině, v semifinále a ve finále nastoupili proti družstvu Dubiny. Zápas byl perfektní, plný napětí do poslední minuty. Naši vyhráli i finálový zápas a vystoupili na stupeň vítězů. Patří jim velké poděkování a gratulace. Kluci, jen tak dál.

Lacová

Zaplavat 50m zvoleným stylem a pak ve štafetě ještě uplavat 50m, to všechno čekalo na naše plavce dnes 6.11. v pardubickém bazénu. Šestičlenné družstvo děvčat ve složení Targošová, Teclová, Tesařová, Dernerová, Brandýská a Helvichová svým výborným výkonem vybojovalo druhé místo. Za naše chlapce nastoupilo družstvo složené z žáků prvního a druhého stupně -  Moravec, Novosad, Jožák Rob, Targoš a Burda. I jim se podařilo vylovit z bazénu stříbrné medaile. Za nejlepší ZŠ Studánka jsme byli my- Benešovka. Děkuji za výborné výkony a skvělé umístění.

PaaZ

V úterý dopoledne se uskutečnilo velké florbalové utkání mezi 10 školami prvního stupně pardubického okresu. Naši hoši byli plni očekávání a bojovnosti při každé hře. Ve své skupině pěti družstev byli jasnými vítězi. V semifinále se však přestalo dařit a svůj zápas prohráli o jediný gól. Do finále nastoupili proti družstvu Polabiny1. Toto utkání vyhráli a obsadili krásné třetí místo. Radost a medaile byly odměnou za jejich svědomitou hru. Všem chlapcům gratuluji.

Lacová

Dobrý den,

v příloze Vám zasílám nabídku na Podzimní sportovní kemp.

E.K.

Do finále KP družstev přípravek se letos probojovali pouze chlapci. Byli ve složení Dominik Kučera, Sebastian Pařízek, Matěj Lýr, Šimon Lazarák, Michal Němec, Martin Nekut a Jan Benda. Závody se konaly ve Svitavách za poměrně chladného počasí. Domů jsme se vraceli spokojeni, družstvo obsadilo v krajském kole krásné 2.místo.

Blahopřejeme :)

P.K.

Prodloužené prázdniny strávit na Jívce bylo moc fajn. Počasí přálo ke sportovním aktivitám, které jsme proložili výletem do měděného dolu Bohumír. Turnaje mezi družstvy probíhaly s velkým nasazením a chutí si vše užít. Nádherný začátek školního roku. :-)