backgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

Třída 3.A

Dnes jsme se zúčastnili programu v EKO Centru Paleta, kdy jsme byli rozdělení na 5 skupin a bojovali jsme společnými silami o přežití. Sázeli jsme obilí a sklízeli jsme úrodu, hádali jsme, jaké bude ve vesnici počasí, setkali se s náhodou, ať byla pro nás dobrá nebo špatná, byli jsme nemocní ale všichni jsme si pomáhali a přežili jsme! 

Všem se program moc líbil.

Hrašová Lucie

Dne 15. 5. 2018 se uskutečnilo krajské kolo Štafetového poháru. Na atletickém stadionu na Dukle se tentokrát sešlo dvanáct škol. Žáci a žákyně ze tříd 5. B, 4. A, 3. A a 3. B v této silné konkurenci vybojovali krásné čtvrté místo. Všem patří velký obdiv za bojovnost a výkony, které předvedli.

Děkujeme.

E.K.

Na McDonald´s Cupu úspěšně, ikdyž nám postup utekl o jedno místo. Skončili jsme na krásném 3. místě. Chválím všechny fotbalisty ze 3.A, 3.B a Fildu Vencla ze 2.C.

Děkuji za hru fair - play a předvedený výkon! Příští rok jedeme na postup!

Děkuji také úžasým fanynkám ze 3.A a 3.B!

Hrašová Lucie

Dne 26. 4. 2018 proběhlo na stadionu Hvězda Pardubice okresní kolo Štafetového poháru. Zástupci tříd

3. A, 3. B a 5. A, 5. B vybojovali ve všech štafetách první místo a zajistili si tak postup do krajského kola.

Všem dětem patří velká gratulace a pochvala.

E.K.

Dne 14.4.2018 se uskutečnil Lidový běh Vaňka Vaňhy jako součást Pardubického vinařského půlmaratonu. Běhu se zúčastnilo kromě veřejnosti 17 škol. Z celkového počtu jsme skončili na krásném 6.místě, obdrželi jsme drobné ceny, v cíli se všichni radovai ze zasloužené medaile. Na prvním místě se mezi školami  umístila Základní škola Polabiny I.

Všem běžcům i chodcům děkujeme za účast a těšíme se na dalším běhu Pardubická devítka, který se uskuteční dne 25.4.2018. Bližši info zašlou třídní učitelé.

Těšíme se na vás a běhu zdar :-) 

 

Hrašová Lucie

Paní učitelko, máte nejlepší třídu na škole!

Ano, mám, 3. A!

DĚKUJI ZA KRÁSNÝ DEN

Hrašová Lucie

Dnes jsme byli poprvé na horolezecké stěně! Pod vedením instruktorů jsme si osvojili základní dovednosti lezení. Stále nás čeká ještě lezení s jištěním a nejvyšší bod stěny, snad ho do prázdnin zdoláme!

Hrašová Lucie

Dnes jsme si užili malou halu a měli jsme ji jen pro sebe!

Hrašová Lucie

Druhé pololetí jsme začali chodit plavat.

Zdokonalujeme styl prsa, znak, kraul, lovíme puky, skáčeme šipky a různé skoky, relaxujeme ve vodě a všichni si to užíváme. Na plánu jsou i závody na 25m a 50m. Těšíme se!

Hrašová Lucie