backgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackgroundbackground
Separator

II. stupeň

Včera se za velmi nepříznivého deštivého a chladného počasí  konal další běžecký závod PARDUBICKÁ DEVÍTKA. Byly přihlášeny 2 štafety - za první stupeň ze třídy 4.A  Klára Hasová, Nella Raušová, Beáta Bartoníčková a za druhý stupeň ze třídy 6.A  Tereza Puchernová, Anežka Sádovská a Jáchym Sádovský. Druhostupňová štafeta se umístila na 3. místě. Lidový běh za naši školu absolvovalo 28 "odvážných" běžců. Děkujeme všem zúčastněným dětem i rodičům za jejich výkony a těšíme se příště!  /Z.S./

Vážení rodiče,

z důvodů nedodání objednávky mlíček začínáme s výdejem ve čtvrtek 8.10.2015. Žáci dostanou dvě mlíčka.

Děkuji za pochopení.

Hana Tesařová

Dnes 28.4.2015 se na fotbalovém hřišti v Nemošicích konalo okrskové kolo Pardubic, kategorie A (2. - 3. třídy). Našimi soupeři ve skupině byli fotbalisté ze základních škol:

ZŠ Polabiny II., ZŠ Ohrazenice, ZŠ Závodu míru, ZŠ Mikulovice.

A naše úspěchy?

ZŠ Benešova      :              Závodu míru                      0 : 2

Ohrazenice                        2 : 0

Polabiny II.                         5 : 1

Mikulovice                         2 : 0

V průběhu prvního zápasu se chlapci „rozehřívali“ :-) , avšak pod výborným kaučingem trenéra Radka Vrážela, začali makat a vybojovali postup do dalšího kola, které se bude konat v Moravanech. Naše díky patří žákům

2.A         Martin Patlevič, Erik Úlehla, Sebastian Pařízek, Filip Syrůček

2.B         Daniel Vrážel, Adam Benák, Šimon Lazarák, Martin Nekut

3.A         Dominik Kučera, Radek Chudomel

3.B         Adam Koreček, Vojta Kubín, Vojta Malina, Honza Vondrouš

děkujeme za kaučing a cenné rady trenérovi Radku Vráželovi.

Zároveň chci poděkovat všem rodičům za spolupráci a rodičům, kteří dnes přišli za podporu a výbornou atmosféru :-).

HT

Startovné 50,- Kč není povinné. Pokud však startovné zaplatíte na místě, obdržíte kvalitní triko značky Mizuno (viz foto). Na přihlášky prostřednictvím školy uveďte, zda budete nebo nebudete platit startovné. My připravíme dva seznamy. Prezence bude na místě od 16.15 hodin.