Separator

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ XXX. ROČNÍKU OLYMPIÁDY DĚTÍ A MLÁDEŽE OKRESU PARDUBICE

20.06.2024

Ve čtvrtek 20. června 2024 se v Historickém sále pardubické radnice uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků XXX. ročníku Olympiády dětí a mládeže okresu Pardubice.

Naši žáci dosáhli v letošním ročníku mimořádného úspěchu. Z rukou radních Jakuba Rychteckého a René Živného převzali žáci 9. ročníku Václav Křehla a Veronika Vrbová pohár a diplom za 1. místo. Celkem naši sportovci v jednotlivých soutěžích získali 369 bodů, což jim zajistilo zasloužené prvenství. Na druhém místě se umístila Základní škola Závodu míru, která nasbírala 363 bodů a třetí příčku obsadila Základní škola Ohrazenice s celkovým počtem 340 bodů.

Gratulujeme našim žákům k vynikajícímu výsledku a děkujeme všem, kteří se podíleli na jejich přípravě a podpoře. Těšíme se na další ročník Olympiády dětí a mládeže a věříme, že i příští rok přinese mnoho sportovních úspěchů a radostných okamžiků.

Děkujeme také pardubické radnici za krásné prostředí a slavnostní atmosféru, která podtrhla význam této události.