1.A | Čaladi Tereza | Rychnovská Anna |
1.B | Urban Petr | Zrůstová Lucie |
2.A | Čihařová Barbora | Havlíček Josef |
2.B | Jamberová Barbora | Lániková Dominika |
3.A | Hégr Adam | Staňková Tereza |
3.B | Hlaváčová Eliška | Svatošová Andrea |
4.A | Ryzner Josef | Říhová Nikola |
4.B | Kopecká Klára | Stoklasová Barbora |
4.C | Papoušková Pavla | Šlaufová Eliška |
5.A | Dočkal Radek | Havlasová Nikola |
5.B | Janovská Michaela | Faltejsková Žaneta |
5.C | Mlejnková Barbora | Slavíčková Hana |
6.A |
Táborská Tereza |
Šedivý Radek |
6.B |
Novotná Karolína |
Stejskalová Jana |
6.C |
Radilová Veronika |
Růžička Tomáš |
7.A |
Macl Jan |
Vlkanova Alžběta |
7.B |
Knapeová Michaela |
Bartošová Lucie |
7.C |
Mádrová Michaela |
Mazánek Jan |
7.D |
Průšková Aneta |
Morávková Jana |
8.A |
Kouřilová Lenka |
Kapsová Klára |
8.B |
Bažantová Lucie |
Dvořáčková Zuzana |
8.C |
Hálová Kateřina |
Rulcová Bohdana |
9.A |
Pilný David |
Míčková Táňa |
9.B |
Gabriel Petr |
Horálková Tereza |
9.C |
Chourová Alena |
Leszczuk Jan |
1.A | Kafková Anna | Vlasáková Anna |
1.B | Bíbrová Veronika | Buhr Jan |
2.A | Kvapilová Hana | Krigovský Filip |
2.B | Jamberová Barbora | Faltejsek Michal |
3.A | Jánová Veronika | Malý Jan |
3.B | Lachmanová Monika | Janáček Jakub |
4.A | Rybičková Markéta | Šustek Pavel |
4.B | Chramostová Martina | Šmíd Tomáš |
4.C | Škvařilová Gabriela | Vondroušová Barbora |
5.A | Hrašová Lucie | Doležal Jan |
5.B | Outulná Aneta | Kozlík Tomáš |
5.C | Švanda Tomáš | Ždímal Martin |
6.A | Nováková Kateřina | Šotolová Kateřina |
6.B | Stejskalová Klára | Žabková Monika |
6.C | Veselá Markéta | Procházka Tomáš |
7.A | Navrátilová Martina | Macl Jan |
7.B | Marada Michal | Chromý Vladimír |
7.C | Procházka David | Hedvičák Jaroslav |
7.D | Školotíková Markéta | Dymák Radek |
8.A | ||
8.B | Skala Jiří | Zahálka Martin |
8.C | Knížek Martin | Zima Roman |
9.A | Waberová Veronika | Novák Aleš |
9.B | Horálková Tereza | Valášek Ondřej |
9.C | Kastner Vojtěch | Karcol Martin |
1.A | Cabicarová Tereza | Hanzlík Lukáš |
1.B | Macková Jana | Hlaváč Vítězslav |
1.A | Cabicarová Tereza | Hanzlík Lukáš |
1.B | Macková Jana | Hlaváč Vítězslav |
2.A | Kořínek Libor | Kalhousová Ester |
2.B | Kratochvíl Tomáš | Mrnka Filip |
3.A | Svačinová Barbora | Sýkora Martin |
3.B | Dvořáková Martina | Svatošová Andrea |
4.A | Kalhousová Viktorie | Novák Tomáš |
4.B | Bíbelová Lucie | Petrusová Aneta |
4.C | Zábský Daniel | Hrdličková Veronika |
5.A | Vrbatová Hana | Karcol Martin |
5.B | Janovská Michaela | Hrdlička Tomáš |
5.C | Krupař Vojtěch | Kořínek Jan |
6.A | Šidáková Tereza | Berka Michal |
6.B | Tučková Veronika | Stejskalová Jana |
6.C | Jelčicová Sandra | Mzyk Jan |
7.A | Říhová Karolína | Macl Jan |
7.B | Knapeová Michaela | Rohlena Vladislav |
7.C | Nevečeřalová Petra | Charvátová Pavla |
7.D | Morávková Jana | Průšková Aneta |
8.A | Kapsová Klára | Vlasák Tomáš |
8.B | Hovorková Anna | Urbanová Daniela |
8.C | Pluhařová Lenka | Hálová Kateřina |
9.A | Hron Adam | Míčková Táňa |
9.B | Vondroušová Zuzana | Gabriel Petr |
9.C | Holubová Eliška | Kratochvílová Olina |
1.A | Fenclová Tereza | Kafková Anna |
1.B | Petrusová Běta | Jiroutková Daniela |
2.A | Nováková Hana | Kvapilová Hana |
2.B | Pavlišová Veronika | Faltejsek Michal |
3.A | Dejdarová Michala | Langr Petr |
3.B | Svatošová Andrea | Jiroutková Kateřina |
4.A | Mrnková Dagmar | Slanař Matěj |
4.B | Flajšmanová Kateřina | Urban Ondřej |
4.C | Beneš Pavel | Hrdličková Veronika |
5.A | Havlasová Nikola | Dočkal Radek |
5.B | Faltejsková Žaneta | Kramazov Michal |
5.C | Slavíčková Hana | Hanušová Lucie |
6.A | Langová Aneta | Spejchlíková Veronika |
6.B | Miller Petr | Stejskalová Jana |
6.C | Čermáková Zdena | Langr Vojtěch |
7.A | Hanušová Zdena | Navrátilová Martina |
7.B | Janáková Jana | Šprachtová Markéta |
7.C | Kučerová Monika | Tydrych Michal |
7.D | Kopečná Lucie | Průšková Aneta |
8.A | Štěrba Ondřej | Kucharová Michaela |
8.B | Lakatoš Jakub | Flekač Jakub |
8.C | Nosková Michaela | Šmídová Pavla |
9.A | Skalický Jakub | Franek David |
9.B | Dosoudil Tomáš | Vondroušová Zuzana |
9.C | Bartl Martin | Rousková Tereza |
Žáci naší školy se v průběhu února a března účastnili online matematické soutěže Pangea....
V sobotu 13.4. 2024 se konal v rámci Pardubického vinařského půlmaratonu „Lidový běh Vaňka Vaňhy...
Ve čtvrtek 11.4. se uskutečnil již 58. ročník atletického závodu - Nejrychlejší chlapec a dívka...
Základní škola Pardubice,
Benešovo náměstí 590
adresa:
Benešovo náměstí 590
Pardubice, 530 02
IČO: 60158999
Zřizovatel: Statutární město Pardubice
Datová schránka: gvnhki9
Kancelář školy: 464 629 210, 775 056 070
Ředitelna: 464 629 213, 603 726 653
E-mail: skola@benesovka.cz