1.A | Sovová Tereza | Zelenka Lukáš |
1.B | Vacek Pavel | Dušková Eliška |
1.C | Kratochvílová Nikola | Tománková Hana |
2.A | Hagarová Edita | Bělka Adam |
2.B | Vaňousová Petra | Bíbrová Veronika |
3.A | Kalhousová Ester | Krigovský Filip |
3.B | Jamberová Barbora | Kratochvíl Martin |
4.A | Langová Denisa | |
4.B | Morávek Jan | Harvánek Radek |
5.A |
Šustek Pavel Kalhousová Viktorie |
Novák Tomáš |
5.B | Bíbelová Lucie | Tobiášková Marie |
5.C | Škvařilová Gabriela | Zábský Daniel |
6.A |
Kvítek Milan | Tejnecký Jan |
6.B |
Krupař Vojtěch | Kubálek Lukáš |
6.C |
Antušková Lenka | Kuthan Tomáš |
6.D |
Kramářová Lucie | Pilný Patrik |
7.A |
Táborská Tereza | Chvojková Barbora |
7.B |
Novotná Karolína | Stejskalová Klára |
7.C |
Kozlíková Michaela | Procházka Tomáš |
8.A |
Hrušová Zdena | Říhová Karolína |
8.B |
Knapeová Michaela | |
8.C |
Mahnigová Jana | Klíma Jan |
8.D |
Morávková Jana | Pánek David |
9.A |
Petráčková Jana | Šidák Vojtěch |
9.B |
Rychtaříková Jana Šťastná Tereza |
Havelková Lenka |
9.C |
Udržal Tomáš | Zima Radomír |
1.A | Franclová Natálie | Krámová Aneta |
1.B | Fiala Patrik | Dušková Eliška |
1.C | Slavíček Lukáš | Roubal Lukáš |
2.A | Kafková Anna | Škareda Vojtěch |
2.B | Vaňousová Petra | Orlíková Krystýna |
3.A | Čihařová Barbora | Havlíček Josef |
3.B | Jamberová Barbora | Seidlov Aneta |
4.A | Staňková Tereza | Peterka Martin |
4.B | Svatošová Andrea | Dvořáková Martina |
5.A | Šustek Pavel | Kalhousová Viktorie |
5.B | Kopecká Klára | Flajšmanová Kateřina |
5.C | Hrdličková Veronika | Zábský Daniel |
6.A |
Král Michal | Vrána Josef |
6.B |
Mrvíková Iva | Hanušová Lucie |
6.C |
Luticová Hana | Vrbatová Hana |
6.D |
Hrašová Lucie | Malá Zuzana |
7.A |
TŠotolová Kateřina | Spejchlíková Veronika |
7.B |
Novotná Karolína | Stejskalová Jana |
7.C |
Semonský Martin | Betlachová Aneta |
8.A |
Macl Jan | Přichystal Zdeněk |
8.B |
Dospivová Lucie | Novotná Lenka |
8.C |
Ulč Daniel | Císařová Tereza |
8.D |
Dymák Radek | Jirásek Vojtěch |
9.A |
Kouřímová Lenka | Šidák Vojtěch |
9.B |
Jirout Tomáš | Skala Jiří |
9.C |
Hořeňovský Martin | Nosková Michaela |
1.A | Filipová Simona | Jedličková Tereza |
1.B | Spilka Josef | Poláková Nikola |
1.C | Chrbolka Miroslav | Tománková Hana |
2.A | Hanzlík Lukáš | Rychnovská Anna |
2.B | Bíbrová Veronika | Petrusová Běta |
3.A | Havlíček Josef | Kalhousová Ester |
3.B | Jamberová Barbora | Láníková Dominika |
4.A | Gruberová Natálie | Langr Petr |
4.B | Dvořáková Martina | Janáček Jakub |
5.A | Matějka Filip | Rybičková Markéta |
5.B | Stoklasa Antonín | Šíf Jakub |
5.C | Škvařilová Gabriela | Vondroušová Barbora |
6.A |
Faltejsková Žaneta | Janovská Michaela |
6.B |
Gašparová Aneta | MolavecJiří |
6.C |
Ratmanová Anna | Budera Ondřej |
6.D |
Černohousová Lada | Malá Zuzana |
7.A |
Táborská Tereza | Chvojková Barbora |
7.B |
Stejskalová Jana | Novotná Karolína |
7.C |
Jelčicová Sandra | Mzyk Jan |
8.A |
Macl Jan | Přichystal Zdeněk |
8.B |
Janáková Jana | Hlaváčková Hana |
8.C |
Vladyka Lukáš | Zemanová Veronika |
8.D |
Pánek David | Rozsypalová Monika |
9.A |
Pavlíková Denisa |
Bobal František |
9.B |
Hovorková Anna | Gaidašenko Sněžana |
9.C |
Nosková Michaela | Šmídová Pavlína |
třída |
1.stupeň |
|
1.A | Doudová Monika | Motyčková Kateřina |
1.B | Mertová Veronika | |
1.C | Kratochvílová Nikola | Fialová Kristýna |
2.A | Bělka Adam | Horská Adéla |
2.B | Jirousková Daniela | Flajšman Jan |
3.A | Hrušová Hana | Krigovský Filip |
4.A | Svačinová Barbora | Tilgner Martin |
4.B | Svatošová Andrea | Pavelka Marek |
5.A | Kalhousová Viktorie | Novák Tomáš |
5.B | Petrusová Aneta | Franková Michaela |
5.C |
Formánková Lucie | Zábský Daniel |
třída |
2.stupeň |
|
6.C | Řehounková Nikola | Dočkal Radek |
6.D | Hrašová Lucie | Kadeřávková Markéta |
7.B | Novotná Karolína | Stejskalová Jana |
7.C | Čermáková Zdeňka | Veselá Markéta |
8.B | Knapeová Michaela | Ryznerová Lucie |
8.C | Valíková Radka | |
8.D | Průšková Aneta | Lebedová Daniela |
9.C | Pluhařová Lenka |
Talentové zkoušky do 1. ročníku se konají v úterý 23. 4. v 15.30 v tělocvičnách školy. Dostavte...
Žáci naší školy se v průběhu února a března účastnili online matematické soutěže Pangea....
V sobotu 13.4. 2024 se konal v rámci Pardubického vinařského půlmaratonu „Lidový běh Vaňka Vaňhy...
Základní škola Pardubice,
Benešovo náměstí 590
adresa:
Benešovo náměstí 590
Pardubice, 530 02
IČO: 60158999
Zřizovatel: Statutární město Pardubice
Datová schránka: gvnhki9
Kancelář školy: 464 629 210, 775 056 070
Ředitelna: 464 629 213, 603 726 653
E-mail: skola@benesovka.cz